Wybrana oferta już wygasła

Przedstawiciel handlowy

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 37 osób
  • Numer referencyjny: PH/WR/08/2016

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Sprzedaż, handel, franczyza
Poznaj Tarczyński S.A.
Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.
Opis stanowiska
  • obsługa Naszych Klientów w tzw. rynku tradycyjnym;
  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży;
  • monitorowanie lokalnego rynku;
  • dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych;
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.
Wymagamy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG;
  • znajomość rynku handlu detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • biegłość w obsłudze systemów informatycznych wspierających prace handlowca;
  • wysokie kompetencje sprzedażowe;
  • łatwość w  nawiązywaniu relacji;
  • wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością;
  • wykształcenie minimum średnie.
Oferujemy
  • pracę w oparciu o dużą gamę, stale dostępnych produktów, w której wiodącą rolę pełnią produkty premium;
  • zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę;
  • wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;
  • narzędzia pracy – samochód, iPad, telefon służbowy;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i  przyjaznym zespole;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport).