Wybrana oferta już wygasła

Specjalista ds. rozwoju sieci partnerskiej B2B/e-commerce

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 4 osób
  • Numer referencyjny: TAX-BR/2017/02
Money

4 000 - 8 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Internet, e-commerce
Poznaj Columb Technologies S.A. / Taxxo
Columb Technologies S.A. to innowacyjna spółka technologiczna. Działamy w dwóch obszarach: • Business Intelligence/Big data - zaklinamy dane w informacje biznesowe, specjalizujemy się w projektach integracji systemów i budowy rozwiązań analitycznych w oparciu o technologie Microsoft. • Taxxo - tworzymy nową jakość usług księgowych w Polsce - największą sieć niezależnych biur rachunkowych i najlepszą platformę on-line dla spółek zintegrowaną z ponad 130 systemami księgowymi. Pracuje na niej ponad 13.000 klientów i 80 biur rachunkowych.
Opis stanowiska

W jakim projekcie będziesz uczestniczyć?

  • Zobacz na http://www.taxxo.pl
  • Pracując na tym stanowisku weźmiesz udział w rozwoju innowacyjnego przedsięwzięcia „Taxxo”.  Twoim zadaniem będzie rozwój sieci biur rachunkowych Taxxo w wybranych regionach Polski, sprzedaż usług księgowych poprzez profesjonalne doradztwo klientom oraz wsparcie w wypracowaniu, implementacji oraz efektywnej realizacji modelu sprzedaży i świadczenia usług.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z partnerami – biurami rachunkowymi na terenie całej Polski (identyfikacja potrzeb, bieżący kontakt, przygotowanie do współpracy, negocjacja i podpisywanie umów partnerskich, koordynacja procesu wdrażania platformy Taxxo do obsługi klientów przez Internet)
  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań da biur rachunkowych  - digitalizacja skanowanych faktur, automatyzacja księgowania, komunikacja online z klientami biura
  • doradztwo w zakresie zakupu usług księgowych oraz budowanie trwałych relacji z klientami – głównie spółkami prawa handlowego (identyfikacja potrzeb, przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji)
  • Gromadzenie oraz aktywne wykorzystywanie informacji pozyskanych od Partnerów i Klientów, wsparcie w akcjach marketingowych
  • Aktywne wsparcie w budowaniu narzędzi obsługi klienta (tworzeniu modelu sprzedaży oraz wypracowaniu narzędzi i procesów mających na celu utrzymanie relacji z klientem)

Czy warto do nas aplikować?

  • Jeśli potrzebujesz rozwinąć się w ciekawym projekcie, masz dość rutynowych i powtarzalnych zadań nie mających nic wspólnego z kreatywnym rozwiązywaniem problemów – TAK
  • Jeśli chcesz mieć wpływ na to co robisz i jak robisz – TAK
  • Jeśli jesteś otwarty na pracę w małym i zwinnym zespole, gdzie twoja rola naprawdę się liczy i masz satysfakcje z tego co robisz - TAK
Wymagamy

Kogo szukamy?

  • absolwenta lub studenta ostatniego roku łączącego wiedzę i zainteresowania z obszaru marketingu oraz finansów przedsiębiorstw lub technologii IT
  • istotnym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub świadczeniu usług finansowo-księgowych (księgowość, rachunkowość, finanse, usługi profesjonalne)
  • wymagane są bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - umiejętność aktywnego słuchania i odczytywania potrzeb innych, łatwość formułowania myśli w mowie i piśmie,
  • szukamy osób umiejących słuchać, diagnozować potrzeby, zorientowanych na klienta
  • cenimy samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w realizację codziennych zadań
  • ważna jest znajomość MS Office pozwalająca na swobodne korzystanie z MS Word, MS PowerPoint, MS Excel
  • mile widziane: orientacja w środowisku biznesowym, znajomość specyfiki prowadzenia firmy
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt zależnie od Twoich preferencji
  • udział w wyjątkowym przedsięwzięciu, które otrzymało prestiżową nagrodę za innowacyjność w konkursie Eurecan European Venture Contest i reprezentowało Polskę w finałach międzynarodowych
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole, możliwość rozwoju osobistego
  • partnerskie stosunki w zespole – Twoje zdanie dla nas się liczy
  • możliwość rozszerzenia zadań w ramach dalszych etapów projektu
  • z przyjemnością będziemy też wspierać w ramach możliwości Twoje sportowe aktywności czy hobby

Nasze biuro mieści się w spokojnej dzielnicy Wrocławia: Ołtaszyn-Krzyki – masz zagwarantowany spokój, ciszę, świeże powietrze, co na pewno sprzyja koncentracji i zapewnia komfort pracy. No i nie ma problemu z miejscem do parkowania.