Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

KIEROWNIK SPRZEDAŻY branża FMCG

  • Bielsko-Biała, Polska
  • Aplikowało 5 osób
Money

Asset 5

Stała
Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Sprzedaż, handel, franczyza
Opis stanowiska

Do podstawowych zadań kierownika sprzedaży należeć będą:

  • Zarządzanie zespołem handlowców.
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych, monitorowanie i rozliczanie podległego zespołu z realizacji celów i zadań.
  • Motywowanie i coutching podległego zespołu.
  • Budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami i pozyskiwanie nowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej mającej na celu zwiększenie wolumenu sprzedażowego.
  • Ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy: zakupów, marketingu, finansów i łańcucha dostaw.
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedaży. Monitorowanie i analiza rynku
Wymagamy

Nasze oczekiwania w stosunku do kandydata to:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu i kreowaniu sprzedaży (najlepiej w branży FMCG) min.3 lata.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowców.
  • Umiejętność w dziedzinie negocjacji handlowych.
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • znajomość rynku FMCG oraz sieci lokalnych na ternie Podbeskidzia, Śląska i Małopolski.
  • Rzetelność i odpowiedzialność w pracy.
  • Przebojowość i kreatywność.
  • znajomość angielskiego.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • samochód firmowy, telefon, laptop
  • wysoki pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multi sport)

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).