Plaftorma LepszaPraca.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę.

Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

Zdalny Rekruter

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 1 osób
Money

?
Asset 5

Dodatkowa, Stała
Asset 4

Kontrakt
Asset 3

Informatyka - programowanie
Opis stanowiska

Cześć, 

Jeśli szukasz ciekawych zleceń, które możesz wykonywać przy okazji swojej pracy to zapraszamy do nas :) 

Zależy nam na osobach z doświadczeniem w branży IT. 

Porozmawiajmy o szczegółach :) 

Do usłyszenia. 


Oskar Górski 

[email protected] 

Wymagamy

Doświadczenie w headhuntingu pracowników branży IT. 

Oferujemy

Atrakcyjne warunki współpracy i ciekawe projekty, w których możesz nam pomóc :) 


Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Aplikuj teraz