Wybrana oferta już wygasła

SDN DevOps

Money

? - 15 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Informatyka - programowanie
Opis stanowiska

-współpraca z zespołem wytwórczym w implementacji i automatyzacji usług i modułów systemu SDN,
-wyszukiwanie, testowanie oraz wdrażanie narzędzi, procesów i rozwiązań ułatwiających i przyspieszających pracę zespołu       wytwórczego,
-planowanie, rozbudowa i administracja systemami DevOps (wirtualizacja, konteneryzacja, CI, CD),
-wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów infrastrukturalnych i sieciowych,
-współpraca z zespołem administratorów infrastruktury.

Wymagamy

-doświadczenie w orkiestracji NFV,
-doświadczenie w administrowaniu systemami Linux,
-doświadczenie z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes/Swarm),
-doświadczenie z zakresu wirtualizacji (Openstack i/lub CloudStack),
-debuggowanie problemów sieciowych,
-Java – doświadczenie w utrzymaniu aplikacji Java’owych,
-doświadczenie z zakresu Infrastructure as a Code (preferowany Ansible),
-doświadczenie z narzędziami CI/CD: Jenkins, Jenkins pipelines,
-dobra znajomość języków skryptowych (preferowane Python i Bash),
-doświadczenie w tworzeniu automatyzacji wspierającej zespół wytwórczy w zakresie budowania oraz testowania działania kodu.

Oferujemy

-pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii,
-udział w unikalnym w skali kraju projekcie R&D,
-pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy),
-benefity socjalne i oferty pracownicze,
-elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
-parking dla pracowników.