Wybrana oferta już wygasła

Ruby on Rails Developer

  • Kraków-Śródmieście, Polska
Money

6 000 - 12 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło
Asset 3

Informatyka - programowanie
Poznaj AKRA Polska
AKRA Polska specjalizuje się w realizacji projektów IT, zarówno dla małych firm jak i dużych korporacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników wspieramy klientów w projektowaniu, budowaniu oraz zarządzaniu stronami i aplikacjami internetowymi. Podążając za nowymi trendami oraz innowacjami z branży IT, umiejętnie dopasowujemy się do oczekiwań naszych klientów spełniając ich oczekiwania według najwyższych standardów.
Opis stanowiska
Your Tasks:
  • Writing new features in an interdisciplinary team and ship them to over 45 domains and hundreds of thousands of users
  • Working in Scrum sprints along with developers and product owners
  • Taking responsibility for the full lifecycle of your code, from implementation to deployment
  • Working with Product to define new features
  • Documenting the systems you help build
Wymagamy
Your Profile:
  • Computer Science degree or equivalent software engineering background
  • 3 years hands-on experience with Ruby on Rails projects or equivalent
  • Proven track record with high traffic websites
  • A knack for microservice oriented architectures
  • Acquainted with OO and functional design, along with design patterns and anti-patterns
  • Strong background in automated testing: unit, functional and integration testing are no problem for you
  • Experience with RESTful API design
  • SQL and general database knowledge
  • Knowledge in building scalable systems
Oferujemy

Co oferujemy:
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i formy zatrudnienia
- dowolna forma zatrudnienia (B2B, zlecenie, praca, inne)
- stabilne, długoterminowe zatrudnienie
- pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem metodyki Scrum/Agile

- delegacje płatne dodatkowo
- elastyczny czas pracy
- cotygodniowe lekcje angielskiego i niemieckiego z lektorem
- prywatna opieka medyczna
- karta MultiSport
- wyjazdy/wyjścia firmowe
- świeża kawa w pracy, zimne napoje, owoce, przekąski i posiłek w każdy poniedziałek