Wybrana oferta już wygasła

Asystent Projektanta Drogowego

  • Warszawa, Polska
  • Aplikowało 4 osób
  • Numer referencyjny: APD/01/2017/LP
Money

2 000 - 3 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa zlecenie, Umowa o pracę
Asset 3

Budownictwo, geodezja
Poznaj VIVALO SP. Z O.O.
Firma Vivalo zatrudnia i współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży inżynierskiej. Zajmujemy się doradztwem inżynierskim na każdym etapie inwestycyjnym. Realizujemy także projekty w zakresie inżynierskiego leasingu pracowniczego oraz nowych technologii informatycznych.
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- wykonanie prac projektowych i doradczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,
- współpraca z projektantem,
- uzgadnianie dokumentacji,
- współpraca przy przygotowaniu ofert handlowych,
- wykonywanie prac biurowych i administracyjnych.

Wymagamy

Wykształcenie i posiadane uprawnienia:
- wyższe wykształcenie techniczne lub student budownictwa,

Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:
- mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania dróg,
- znajomość programu Microstation lub AutoCad,
- dobra znajomość j. angielskiego,
- umiejętność obsługi komputera – bardzo dobra znajomość pakietu Office,
- dokładność, rzetelność,
- posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju w dynamicznym zespole

- Nabycie cennego doświadczenia w zakresie projektów drogowych

- Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów infrastrukturalnych