Wybrana oferta już wygasła

Inżynier Wsparcia Sprzedaży

  • Toruń, Polska
  • Numer referencyjny: 2017/STE
Money

4 000 - 6 000
PLN brutto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Przemysł
Poznaj Frauenthal Automotive Toruń sp. z o.o.
Czy wiesz, że co druga ciężarówka w Europie posiada nasze strzemiona do resorów? Frauenthal Automotive Toruń jest europejskim liderem jakościowym i ilościowym w produkcji strzemion do mocowania resorów w pojazdach ciężkich. Podobną pozycję chcemy osiągnąć w innych produktach o podobnej technologii wytwarzania.
Opis stanowiska
  • Zapewnienie pod względem technicznym przejścia od fazy zapytania ofertowego poprzez prototypy, testy do startu seryjnej produkcji;
  • Potwierdzenie spełnienia wszystkich wymagań jakościowych przed potwierdzeniem i uruchomieniem zlecenia na nowy wyrób;
  • Właściwe przygotowanie danych i sporządzenie kalkulacji;
  • Doprowadzenie do zatwierdzenia testów i prototypów  przez Klienta;
  • Koordynację działań związanych z rozwojem produktu - sugerowanie zmian konstrukcyjnych;
  • Współpracę ze stałymi klientami i budowanie dobrych relacji biznesowych;
  • Prowadzenie projektów APQP.
Wymagamy
  • wykształcenie wyższe (mile widziane mechaniczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • znajomość wymagań branży motoryzacyjnej – mile widziana (w tym: ISO/TS 14949, APQP, specyficzne wymagania klienta);
  • znajomość zagadnień technicznych związanych
    z produkcją elementów stalowych będzie atutem;
  • praktyka w kalkulacji kosztów wytworzenia;
  • umiejętność prowadzenia projektów;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego i/lub znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
Oferujemy

pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, udział w uruchomieniu produkcji elementów złącznych
m.in. dla największych producentów samochodów ciężarowych i naczep w Europie, kontakt z Klientami, wpływ
na kierunki rozwoju firmy, udział w ciekawym i cenionym doświadczeniu wdrażania SAP do organizacji, plan wdrożenia na stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w zgranym zespole oraz wynagrodzenie wg regulaminu uzależnione od kompetencji plus premia a także benefity pozapłacowe do wyboru.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ulicy Na Zapleczu 25 w zakresie obecnego jak i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zostałem poinformowany o prawie wglądu, zmianie czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne acz konieczne do rozpatrzenia cv.”