Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

Junior Full Stack Developer

  • Gdańsk, Polska
  • Aplikowało 1 osób
  • Numer referencyjny: JD/2017/LP
Money

4 000 - 6 000
PLN netto / miesiąc
Asset 5

Stała
Asset 4

Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa o pracę
Asset 3

Informatyka - programowanie
Poznaj EasySend
EasySend to polska firma branży Fin-Tech z 12-letnim doświadczeniem. Aktualnie pracuje u nas 36 osób – w tym 10 w dziale IT. Firma specjalizuje się w nowoczesnych przelewach międzynarodowych, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Stawiamy na rozwój, nowe technologie oraz świetną atmosferę w pracy - według nas tylko takie połączenie gwarantuje zadowolenie klientów oraz przekłada się na końcowy sukces biznesowy. Oprócz świetnych warunków pracy możesz liczyć na szereg benefitów takich jak: • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie • elastyczne godziny pracy • wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe • dobrze zlokalizowane biuro z kawą, słodyczami oraz świeżymi owocami
Opis stanowiska

W EasySend dbamy o to, aby każdy z naszych pracowników czuł się ważną częścią firmy. Nie jesteśmy korporacją, w której nie widać efektów pracy. U nas każdy może realizować swoje pomysły i pozytywnie wpływać na rozwój firmy.

Dołącz do EasySend, zdobywaj doświadczenie u boku specjalistów i pracuj nad rozwojem platformy do międzynarodowych przelewów pieniężnych. Zdobywaj nowe umiejętności się dzięki pracowniczym pakietom szkoleniowym, regularnym code review, środowisku otwartemu na rozmowy i nowe pomysły.

Co będziesz robić?

  • pracował nad rozwojem i optymalizacją aplikacji webowych tworzonych w Angular i Symfony
  • pracował nad tworzeniem i rozwojem aktualnych stron WWW
  • budował nowe rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie
  • programował zgodnie z zasadami czystego kodu w wybranym przez Ciebie środowisku

To jak? Chcesz do nas dołączyć?

Wyślij CV na [email protected] lub aplikuj https://www.easysend.pl/junior-full-stack-developer

Wymagamy

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w programowaniu PHP i JavaScript
  • dobrej znajomości CSS3, HTML5
  • umiejętności programowania obiektowego i rozumienie zasad SOLID
  • pasji, umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i chęci jej zdobywania
  • inicjatywy
  • chęci do współpracy z innymi i poczucia humoru

Dodatkowe plusy za:

  • znajomość Symfony2
  • znajomości AngularJS
  • praktyczną znajomość GIT’a
  • praktyczną znajomość programowania zgodnie z TDD/BDD

Oferujemy

Co możemy Tobie zaoferować?

Możliwość rozwoju

  • jesteśmy zespołem, w którym będziesz mieć czas na rozwój własny, szukanie inspiracji czy śledzenie nowych trendów
  • otrzymasz pieniądze na swój rozwój. Sfinansujemy Tobie wyjazd na szkolenie czy konferencję
  • co tydzień w firmie odbywają się lekcje angielskiego, w których możesz uczestniczyć!

Dobrą atmosferę w pracy

  • bardzo ważny jest dla nas pozytywny klimat w pracy i relacje oparte na zaufaniu.
  • w każdą środę mamy firmowe obiady – nic tak nie integruje jak wspólny posiłek
  • lubisz pograć na konsoli lub w darty? My też! W strefie relaksu możesz z nich spokojnie korzystać.
  • imprezy integracyjne w okresie letnim i zimowym! All Inclusive
  • lubisz aktywny tryb życia? My też! W ostatnim Runmageddonie naszą firmę reprezentowało 10 osób. Może dołączysz?

Będziemy o Ciebie dbać

  • 4000 - 6000 PLN netto (przy B2B)
  • forma współpracy taka jaką preferujesz. Jesteśmy elastyczni!
  • dodatkowe 150 zł co miesiąc do wykorzystania na platformie Multikafeteria. Samodzielnie decydujesz czy wolisz MultiSport, bilety do kina czy vouchery do licznych sklepów.
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie? Masz to jak w banku.
  • w każdy poniedziałek i środa świeża dostawa różnych owoców.
  • nieograniczony dostęp do dużego wyboru herbat i kaw

Uwaga! Możesz również polecić kogoś kto idealnie nadaje się na to stanowisko. Za polecenie

kandydata, którego zatrudnimy otrzymasz 1000 PLN! Napisz do nas: [email protected]

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

I hereby give consent for my personal data to be processed for the purposes of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2014, item 1182).