Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

Project management office

  • Warszawa, Polska
  • Aplikowało 2 osób
Money

5 000 - 10 000
PLN brutto / miesiąc
Asset 5

Stała
Asset 4

Kontrakt
Asset 3

Finanse i bankowość, ekonomia
Poznaj Bergman Engineering Sp. z o.o
We recruit, provide services and advise. Bergman Engineering operates across Europe, and it is a technological development and recruitment company. We provide recruitment of engineers and IT professionals on an unprecedented scale. We deliver customised engineering solutions. We provide innovative technological projects. We see yesterday’s success as a springboard to future achievements.
Opis stanowiska
  • 3+ years project management experience
  • University undergraduate degree
  • Ability to manage and review large data sets for completeness and quality, and compliance with established project standards
  • Ability to communicate with all levels of management in a clear, concise manner
  • Organisational, problem solvin  g, leadership, written and verbal communication skills
  • Effective influencing skills
  • Self-motivated with a solid sense of ownership and accountability for tasks and people
  • Knowledge of project lifecycle, project management standards and project management tools (e.g. CA ClarityTM PPM)
  • Ability to produce clear and concise reporting
Wymagamy

jak wyżej

Oferujemy

jak wyżej

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).