Wybrana oferta już wygasła

Specjalista ds. jakości / Metrolog

  • Toruń, Polska
  • Numer referencyjny: 2017/DQA
Money

3 000 - 4 500
PLN brutto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Inżynieria, konstrukcja, technika
Poznaj Frauenthal Automotive Toruń sp. z o.o.
Czy wiesz, że co druga ciężarówka w Europie posiada nasze strzemiona do resorów? Frauenthal Automotive Toruń jest europejskim liderem jakościowym i ilościowym w produkcji strzemion do mocowania resorów w pojazdach ciężkich. Podobną pozycję chcemy osiągnąć w innych produktach o podobnej technologii wytwarzania.
Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzór i doskonalenie MSA, w tym cykliczne szkolenia i sprawdzanie umiejętności pomiarowych pracowników;
  • Dobór najlepszych metod badawczych i opracowanie instrukcji ich przeprowadzania;
  • Dokonywanie badań specjalnych i audytów wyrobu;
  • Nadzór nad walidacją sprzętu kontrolno-pomiarowego;
  • Współpraca z innymi działami firmy i dbałość o rozwój kultury technicznej związanej z pomiarami;
  • Rozwijanie laboratorium w kierunku spełnienia Normy PN-EN ISO/IEC 17025
Wymagamy
  • Doświadczenie w pracy z MSA
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe – mechaniczne)
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości lub laboratorium pomiarowym
  • Znajomość metrologii warsztatowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, inicjatywa
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, udział w zapewnieniu jakości elementów złącznych m.in. dla największych producentów samochodów ciężarowych i naczep w Europie, plan wdrożenia na stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w zgranym zespole oraz wynagrodzenie wg regulaminu uzależnione od kompetencji plus do 10 % premii a także benefity pozapłacowe do wyboru.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ulicy Na Zapleczu 25 w zakresie obecnego jak i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zostałem poinformowany o prawie wglądu, zmianie czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne acz konieczne do rozpatrzenia cv.”