Wybrana oferta już wygasła

Head of Sales - branża elastycznych rozwiązań HR

  • Łódź, Polska
  • Aplikowało 3 osób
Money

12 000 - 16 000
PLN brutto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

HR, kadry
Poznaj Foreign Personnel Service Sp. z o.o.
Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.
Opis stanowiska

  • realizowanie strategii biznesowej z nastawieniem na wysoką efektywność sprzedaży elastycznych rozwiązań HR (praca tymczasowa, outsourcing personalny, rekrutacje stałe) dla kanału B2B

  • zarządzanie i rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym Zespole sprzedażowym - coaching, mentoring

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi kluczowymi Klientami

  • skuteczne zarządzanie sprzedażą poprzez monitorowanie wskaźników efektywności oraz raportowanie wyników pracy

  • współpracę z Zarządem oraz z pozostałymi działami firmy

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B potwierdzone wieloma sukcesami - w tym w sektorze rekrutacji lub HR

  • silna orientacja na realizację celów oraz umiejętność zarządzanie poprzez cele

  • zdolność do rozwijania kompetencji oraz motywowania swoich podwładnych

  • postawa proaktywna, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne

Oferujemy
  • dużą i stabilną organizacją, która stale się rozwija

  • wiele nowych wyzwań, nie będziesz się z nami nudził

  • zatrudnienie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb

  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez górnej granicy premii

  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy