Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Money

Asset 5

Stała
Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Motoryzacja
Poznaj Toyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o.
TOYOTA CENTRUM WROCŁAW - jedyny autoryzowany salon i serwis samochodów marki Toyota we Wrocławiu.
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży samochodów, akcesoriów i finansowania.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Współtworzenie polityki sprzedażowej firmy.
  • Dostosowywanie działań sprzedażowych do potrzeb Klienta i aktualnych trendów rynkowych.
Wymagamy
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Elastyczność i chęć poszerzania swojej wiedzy.
Oferujemy
  • Pracę w autoryzowanym salonie renomowanej marki w mieście Wrocław.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z osiąganymi wynikami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szereg szkoleń w ramach Akademii Toyoty.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).