Wybrana oferta już wygasła

Developer Baz Danych

  • Częstochowa, Polska
  • Numer referencyjny: data/nbc/eg
Money

5 000 - 12 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Informatyka - programowanie
Poznaj NBC
NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Opis stanowiska

Zadania:

  • projektowanie i rozwijanie warstwy dostępu do danych dla aplikacji biznesowych,
  • optymalizacja i utrzymanie starszych systemów,
  • modyfikuj bazy danych zgodnie z żądaniami i przeprowadzanie testów,
  • rozwiązywanie problemów i awarii z użytkowaniem bazy danych,
  • współpraca z deweloperami w celu poprawy aplikacji i ustalenia najlepszych praktyk,
  • opracowanie instrukcji technicznych i szkoleniowych dla programistów aplikacji.

Wymagamy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS-SQL Server 2008 i wyżej,
  • sql-Server umiejętności optymalizacji,
  • programowanie obiektowe,
  • C #, .NET,
  • potwierdzone doświadczenie w pracy jako deweloper bazy danych,
  • doświadczenie w zarządzaniu danymi (np. Uprawnień, bezpieczeństwa i monitorowania),
  • doświadczenie z SQL,
  • znajomość pracy z JavaScript, HTML i XML,
  • doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętność zrozumienia wymagań użytkowników front-endu i rozwiązywania problemów,

doskonała znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • kartę multisport,
  • medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne...