Wybrana oferta już wygasła

.Net Developer

  • Gliwice, Polska
Money

5 000 - 14 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Informatyka - programowanie
Poznaj NBC
NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Opis stanowiska

Prowadzę w tej chwili rekrutacje do Gliwic na dwa projekty. Elastyczne godziny pracy możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu.

Aplikacja PPT -  narzędzie przeznaczone do:

  → planowanie produkcji;

  → śledzenie postępu prac;

  → raportowania

PPTjest aplikacją, którą można wzorować się pod względem funkcjonalności.

Jego moduły mogą zostać wykorzystane do dalszego rozwoju aplikacji o kolejne komponenty,       jednak w trakcie analizy konkretnego przypadku  podejmowana jest decyzja o budowie nowego narzędzia lub wykorzystania istniejącej aplikacji.

  1. Projekt  tworzenie i utrzymanie szytych na miarę systemów intralogistyki takich jak- systemy przesyłu towarów, sortownie, taśmociągi, roboty sortujące.

Osoba na stanowisku programisty będzie odpowiedzialna za rozwój systemów sortowania i dystrybucji, tworzenie modułów oprogramowania do kontrolowania dynamicznych procesów logistycznych. Realizowane projekty są międzynarodowe.

Wymagamy

1.

Od kandydata wymagamy doświadczenia z zakresu:

- ASP.NET MVC, WebForms

- HTML, Javascript, jQuery

- EntityFramework lub NHibernate

 Dodatkowo kandydat powinien znać:

- zasadOd kandydata oczekiwałbym doświadczenia z zakresu:

- zasady SOLID

- MS SQL

- GIT, Jiray SOLID

- MS SQL

- GIT, Jira

2.

Wymagania:

Znajomość programowania C #,.NET 4.5 i C ++

Praktyczna wiedza z WPF, WCF, EF

Doświadczenie w rozwoju stron internetowych przy użyciu HTML5 i SVG

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, multisport, medicover, język angielski oraz inne szkolenia