Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

Architekt Korporacyjny

  • Katowice, Polska
  • Numer referencyjny: Arch/KTW/EG
Money

8 000 - 17 000
PLN netto / miesiąc
Asset 5

Stała
Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Informatyka - programowanie
Poznaj NBC
NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Opis stanowiska

Zadania:

Rolą specjalisty będzie udział w definiowaniu architektury strategicznej wspierającej cele obszarów biznesowych firmy.

Dlatego oczekujemy silnego probiznesowego spojrzenia na funkcjonowanie IT w organizacji oraz proaktywnego iskutecznego działania na pograniczu Biznesu i IT.

Zakres prac będzie obejmował wszystkie domeny architektoniczne: architektury biznesowej, architektury systemów informatycznych (aplikacje, dane) oraz architektury technicznej.

Wymagamy
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury dużych systemów IT (poparte konkretnymi przykładami)
  • Doświadczenie w doradztwie z zakresu realizacji wymagań biznesowych i doboru odpowiednich technologii
  • Pogłębiona praktyczna wiedza na temat obecnych technologii i nowych trendów w wybranych obszarach IT: 1. budowa aplikacji internetowych, w tym technologie mobilne oraz social media lub 2. big data, narzędzia business intelligence i analityczne
  • Znajomość dobrych praktyk zarządzania architekturą korporacyjną (np. TOGAF)
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania portfelem projektów i programów
  • Ogólna wiedza na temat procesu wytwórczego oprogramowania i technologii z tym związanych
  • Wiedza na temat zarządzania ryzykiem oraz zachowania ciągłości działania – zarówno na poziomie biznesowym jak i IT
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i przygotowanie dokumentacji
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • kartę multisport,
  • medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne...

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).