Wybrana oferta już wygasła

Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Jakości Oprogramowania

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Medycyna, opieka zdrowotna
Poznaj Alteris S.A.
Spółka Alteris jest integratorem nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych. Bazujemy na ponad 10 letnim doświadczeniu i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Już ponad 200 placówek na terenie całego kraju korzysta z rozwiązań oferowanych przez Alteris. Firma dynamicznie rozwija swoją działalność i zajmuje się realizacją kompleksowych projektów informatyczno-technologicznych. Od samego początku specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla diagnostyki obrazowej, tj. RIS, PACS czy rozwiązań dla teleradiologii.
Opis stanowiska
  • Opracowywanie przypadków testowych, scenariuszy testowych oraz zestawów testów,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Współpraca z zespołem analityków w ramach weryfikacji wymagań funkcjonalnych testowanego oprogramowania,
  • Raportowanie błędów,
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej,
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji użytkownika,
  • Proponowanie rozwiązań proceduralnych i/lub funkcjonalnych mających na celu poprawę jakości wytwarzanego oprogramowania.
  • Umiejętność wytwarzania dokumentacji (scenariusze testowe, plany testów, instrukcje użytkowników),
  • Silna chęć rozwoju w obszarze jakości oprogramowania,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność,
  • Skrupulatność, dokładność i dociekliwość,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość metod testowania i wytwarzania oprogramowania,
  • Zawodowe doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testowaniem oprogramowania,
  • Znajomość procesu produkcji oprogramowania,
  • Praktyczna znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych,
  • Znajomość języka HTML oraz arkuszy stylów CSS,
  • Podstawowa znajomość komend systemu operacyjnego linux,
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji,
  • Znajomość systemów obsługi zgłoszeń.
Oferujemy
  • Rozwój zawodowy poprzez ukierunkowane szkolenia,
  • Pracę w firmie na tyle dużej, że wszystko jest dobrze poukładane, a jednocześnie na tyle małej aby nie czuć się jak trybik w korporacji,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Uczestnictwo w uporządkowanym procesie wytwórczym,
  • Decyzyjność i otwartość we wszystkich Twoich sprawach,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Nabycie doświadczenia specyficznego dla branży medycznej,
  • Pozazawodowe integracje jeżeli tylko masz czas i ochotę.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach tej oraz następnych rekrutacji.