Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

Programista PHP

Money

Asset 5

Stała
Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Medycyna, opieka zdrowotna
Poznaj Alteris S.A.
Spółka Alteris jest integratorem nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych. Bazujemy na ponad 10 letnim doświadczeniu i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Już ponad 200 placówek na terenie całego kraju korzysta z rozwiązań oferowanych przez Alteris. Firma dynamicznie rozwija swoją działalność i zajmuje się realizacją kompleksowych projektów informatyczno-technologicznych. Od samego początku specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla diagnostyki obrazowej, tj. RIS, PACS czy rozwiązań dla teleradiologii.
Opis stanowiska
  • Budowa i rozwój oprogramowania dla szeroko rozumianej branży medycznej zarówno w zakresie backendu jak i frontendu aplikacji (w zależności od Twoich dedykowanych umiejętności),
  • Implementacja, rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności,
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu,
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania,
  • Współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML,
  • Ścisła współpraca z zespołem jakości w zakresie weryfikacji funkcjonalnej,
  • Współpraca z zespołem grafików przy realizacji frontendu aplikacji,
  • Wsparcie działu utrzymania przy rozwiązywaniu zgłoszeń drugiej linii.
Wymagamy
  • Znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe zgodnie z zasadami SOLID, w szczególności z użyciem wersji PHP 7,
  • Znajomość języka JavaScript oraz frameworka jQuery,
  • Znajomość języka HTML oraz arkuszy stylów CSS,
  • Znajomość języka zapytań SQL,
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MySQL,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych – używamy PHPUnit z Mock Objects,
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN lub Git,
  • Motywacja do wykonywania zadań i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Chęć rozwoju i uczenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w używaniu narzędzi composer oraz npm,
  • Doświadczenie w implementacji projektów z wykorzystaniem Zend Framework 2, Zend Framework 3 oraz Apigility,
  • Doświadczenie w pracy z  bazą danych PostgreSQL,
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX,
  • Umiejętność pisania skryptów Bash/Shell,
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • Doświadczenie z BDD i frameworkiem Behat,
  • Doświadczenia z bibliotekami ORM w szczególności Doctrine.

Oferujemy
  • Pracę w firmie na tyle dużej, że wszystko jest dobrze poukładane, a jednocześnie na tyle małej aby nie czuć się jak trybik w korporacji,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Uczestnictwo w uporządkowanym procesie wytwórczym,
  • Decyzyjność i otwartość we wszystkich Twoich sprawach,
  • Różnorodność zadań i wyzwań,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • Rozwój zawodowy poprzez ukierunkowane szkolenia oraz uczestnictwo w nowych projektach,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Nabycie doświadczenia specyficznego dla branży medycznej,
  • Uczestnictwo w projektach prowadzonych metodyką SCRUM,
  • Wprowadzenie w arkana DDD,
  • Środowisko pracy, w którym code review (Upsource) to norma, a aplikacje budują się same (Jenkins CI),
  • Pozazawodowe integracje jeżeli tylko masz po pracy czas i lubisz piwo.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).