Wybrana oferta już wygasła

CAD Designer automotive

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 3 osób
  • Numer referencyjny: CADWro l.p.
Money

4 000 - 8 000
PLN brutto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Inżynieria, konstrukcja, technika
Poznaj Kaemmerer Polska Sp. z o.o.
Kaemmerer to międzynarodowe biuro konstrukcyjne. Posiadamy oddziały na terenie Polski, Niemiec oraz Austrii. Naszym Klientom świadczymy usługi rozwoju produktu w obszarze konstrukcji. Prowadzimy projekty dla największych koncernów w branży motoryzacyjnej.
Opis stanowiska

Obecnie do naszych projektów automotive we Wrocławiu
poszukujemy inżynierów konstruktorów do pracy w CAD nad rozwojem modeli komponentów wyposażenia pojazdów od konceptów po wdrozenie do serii (szkice, koncepcyjne, 3D, 2D, zmiany technologiczne - tworzywa sztuczne, parametryzacja konstrukcji)

Wymagamy

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • masz min. 2 lata doświadczenia w konstrukcji w  Catia V5 lub Siemens NX (preferowane doświadczenie w projektowaniu wnętrz pojazdów - tworzywa sztuczne),
  • potrafisz tworzyć i wdrażać nowe koncepcje i rozwiązania, uwzględniając technologię wykonania (komponenty metalowe oraz z tworzyw sztucznych),
  • chcesz wykorzystać posiadaną wiedzę w projektach części wyposażenia pojazdów, współpracując z europejskimi koncernami,
  • znasz język angielski i/lub niemiecki umożliwiający swobodną komunikację,
  • chcesz i potrafisz pracować w międzynarodowym zespole, aktywnie uczestnicząc w spotkaniach z wykonawcami oraz klientami,

jesteś osobą komunikatywną, otwartą i zaangażowaną, dla której ważna jest praca z pasją.

Oferujemy

Od nas otrzymasz:

  • potrzebne wdrożenie i przeszkolenie np. z technologii wykonania,
  • elastyczne formy zatrudnienia - umowa u pracę lub kontrakt freelancerski,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności,
  • możliwość pracy za granicą,
  • szeroki pakiet szkoleń technicznych, miękkich, a także językowych,
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów dla pracowników, a także ich rodzin.