Wybrana oferta już wygasła

PR Assistant

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 3 osób
Money

2 000 - 3 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa zlecenie, Umowa o pracę
Asset 3

Marketing, reklama, promocja i PR
Poznaj IN PLUS GROUP sp. z o.o.
Jedna z najstarszych butikowych Agencji PR we wrocławiu. Trwamy, kreujemy, nadajemy sens i ton. Bo całość to więcej niż suma składników.
Opis stanowiska

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • współpraca z koordynatorami klientów agencji
  • pisanie i redagowanie tekstów użytkowych i komunikatów PR
  • wdrażanie kampanii w mediach społecznościowych
  • monitoring mediów
  • raportowanie wyników miesięcznych
  • wykształcenie wyższe (może być w trakcie studiów; preferowane kierunki związane z komunikacją, marketingiem, dziennikarstwem i public relations)
  • minimum rok doświadczenia w pracy w agencji PR lub w dziale marketingu/PR
  • warsztat copywriterski (umiejętność składnego przelewania myśli na papier, redagowania komunikatów prasowych, notek, artykułów)
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem
  • wysoka kultura osobista
  • angielski lub niemiecki - co najmniej w stopniu dobrym
  • komunikatywność, optymizm i kreatywność
  • posiadanie czynnego prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • praca w doświadczonej agencji PR nad zróżnicowanymi projektami
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (elastyczny grafik)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole