Wybrana oferta już wygasła

Account Manager

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 2 osób

Asset 4

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt
Asset 3

Marketing, reklama, promocja i PR
Poznaj IN PLUS GROUP sp. z o.o.
Jedna z najstarszych butikowych Agencji PR we wrocławiu. Trwamy, kreujemy, nadajemy sens i ton. Bo całość to więcej niż suma składników.
Opis stanowiska

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • współpraca z klientami, w tym doradztwo w planowanych i bieżących działaniach klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych, ofert przetargowych i prezentacji
  • pozyskiwanie nowych kontraktów/Klientów/partnerów biznesowych
  • tworzenie budżetów projektowych i harmonogramów
Wymagamy
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
  • samodzielne zarządzanie projektami
  • umiejętność tworzenia dobrych relacji biznesowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert, ofert przetargowych i prezentacji
  • proaktywna postawa i orientacja na cel
  • dobry angielski to podstawa ;)
Oferujemy
  • pracę w profesjonalnym zespole doświadczonej agencji PR
  • zatrudnienie na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • przyjazną atmosferę pracy