Wybrana oferta już wygasła

Sales & Marketing Manager

  • Warszawa, Polska
  • Aplikowało 4 osób
Money

4 000 - 8 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Internet, e-commerce
Poznaj Placeme
Placeme to aplikacja internetowa, która pozwala przewidzieć potencjalną sprzedaż pod określonym adresem. Dzięki Placeme sieci handlowe oraz gastronomiczne są w stanie dowiedzieć się gdzie powinny sprzedawać swoje produkty.
Opis stanowiska

Cześć! Jesteśmy placeme, polsko-portugalskim startupem działającym w obszarze geoanalityki i machine learning. W związku z intensywnym rozwojem produktu placeme poszukujemy sales & marketing managera, który będzie odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami oraz tworzenie wizerunku i komunikacji marki.

W placeme wierzymy, że zrozumienie klienta i otoczenia biznesu jest kluczem do sukcesu każdej sieci sprzedaży. Dlatego wykorzystujemy nasze umiejętności z data science i machine learning aby lepiej rozumieć customer journeys i preferencje klientów - szczególnie w odniesieniu do tradycyjnych kanałów, które są o wiele trudniejsze do przeanalizowania. Liczba potencjalnych klientów w danej okolicy, ich profile i zachowania, strategie konkurencji, estymaty zwrotu z inwestycji, zakres kanibalizacji sieci - to tylko kilka z wielu informacji które chcemy dostarczać naszym użytkownikom. Tworzymy narzędzie, które w inteligentny i kompleksowy sposób integruje dane z wielu źródeł, aby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje - za pomocą kilku prostych kliknięć myszką.

Szybko się rozwijamy posiadając wsparcie zarówno polskich jak i portugalskich inwestorów. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał(a) możliwość doświadczyć tworzenia firmy na samym początku jej rozwoju.

W pracy będziemy oczekiwać od Ciebie koordynacji wszystkich działań związanych z naszym wizerunkiem oraz dotarciem do klientów - od wizji naszego value proposition, poprzez opracowanie procesu sprzedaży dla przedstawicieli po przygotowanie atrakcyjnych materiałów sprzedażowych. Spodziewamy się nie tylko umiejętności realizacji zadań, ale kreatywnego podejścia, otwartości na nowe rozwiązania i dużej ilości własnej inicjatywy.

Wymagamy

Nasze oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży lub marketingu
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści
  • Znajomości i zainteresowania technikami sprzedaży oraz strategiami marketingowymi
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów sprzedażowych
  • Umiejętność pasjonującego zaprezentowania naszego rozwiązania sali pełnej ludzi
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Samodzielność i bardzo dobrej organizacji pracy - zarówno swojej jak i innych
  • Pasja do tworzenia nowych przedsięwzięć od zera

Mile widziane będa:

  • Znajomość specyfiki sprzedaży B2B
  • Znajomość branży retail, nieruchomości lub technologicznej
  • Zainteresowanie matematyką, statystyką, data science lub AI
  • Doświadczenie zarządzania ludźmi lub projektami
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub portugalskiego
Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 4 000 – 8 000 PLN, zależne od doświadczenia i zaangażowania
  • Możliwość pracy zdalnej w określonym zakresie godzin
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość budowania własnego zespołu wraz z rozwojem firmy
  • Rzadkie doświadczenie tworzenie produktu od podstaw
  • Pakiet akcji jeśli zaangażowanie i efekty pracy przekroczą nasze oczekiwania