Wybrana oferta już wygasła

Lider Projektów automotive

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 3 osób

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Inżynieria, konstrukcja, technika
Poznaj Kaemmerer Polska Sp. z o.o.
Kaemmerer to międzynarodowe biuro konstrukcyjne. Posiadamy oddziały na terenie Polski, Niemiec oraz Austrii. Naszym Klientom świadczymy usługi rozwoju produktu w obszarze konstrukcji. Prowadzimy projekty dla największych koncernów w branży motoryzacyjnej.
Opis stanowiska

Prowadzenie projektów konstrukcyjnych - auto interior, koordynowanie współpracy zdalnej z klientem zagranicznym, nadzór nad pracą teamu konstrukcyjnego i podział zadań tworzenie koncepcji i wytycznych dla teamu konstrukcyjnego, planowanie zadań i terminów, koordynacja statusu z klientami, bieżący controlling przebiegu prac i kosztów.

Wymagamy

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • pracowałeś na analogicznym stanowisku (preferowana branża automotive – car interior),
  • masz doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji komponentów samochodowych,
  • znasz procesy rozwoju produktu w automotive,
  • potrafisz koordynować pracę zespołu,
  • masz doświadczenie w pracy w systemach w CATIA V5 lub Siemens NX,
  • potrafisz tworzyć nowe koncepcje i rozwiązania,
  • chcesz wykorzystać posiadaną wiedzę w projektach części wyposażenia samochodów, współpracując z największymi koncernami automotive z zagranicy,
  • znasz j. niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w projekcie,
  • znasz j. angielski na poziomie min. średnio-zaawansowanym,
  • chcesz i potrafisz pracować w międzynarodowym zespole, aktywnie uczestnicząc w spotkaniach z wykonawcami i klientami,
  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą, zaangażowaną, dla której ważna jest praca z pasją.
Oferujemy

Od nas otrzymasz:

  • pełną wyzwań pracę w środowisku doświadczonych specjalistów, w międzynarodowych zespołach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i kompetencji,
  • bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych,
  • stabilne zatrudnienie w Kaemmerer Polska,
  • szeroki system benefitów nie tylko dla pracowników, ale również dla ich rodzin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupę Kämmerer na wyżej wymienione stanowisko oraz przez okres najbliższych 2 lat na poczet przyszłych rekrutacji odpowiadających moim kompetencjom (zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 25 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych).