LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

DGS Business Services Sp.z.o.o.

Company Description:

DGS Business Services jest spółką - siostrą firmy DGS Poland, która na szczecińskim rynku funkcjonuje od 2007 roku. W trakcie blisko 10-letniej działalności DGS Poland rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi w takich dziedzinach jak IT, HR, rozwój oprogramowania, zapewnienie jakości, finanse czy logistyka.

 

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy oraz kompetentną kadrę przedstawiciele grupy William Demant, do której należy DGS, zadecydowali o utworzeniu w Szczecinie nowej spółki DGS Business Services, która będzie świadczyć usługi z zakresu księgowości, zapewnienia jakości oraz testowania i rozwoju oprogramowania dla firm z grupy William Demant.

 

Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie zostało oficjalnie otwarte w maju 2015 roku. Obecnie firma zatrudnia 70 pracowników w obszarach księgowości, zapewnienia jakości oraz testowania i rozwoju oprogramowania. Wraz z dynamicznym rozwojem organizacji do końca 2015 roku w centrum pojawi się około 50 nowych wakatów.

 

Pracujemy w międzynarodowym środowisku opartym na wartościach zaczerpniętych ze  skandynawskiej kultury biznesowej. W codziennym dążeniu do doskonałości kierujemy się profesjonalizmem, partnerstwem, przejrzystą komunikacją oraz otwartością na indywidualne inicjatywy.