LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

Hager Polo Produkcja Sp.z o.o. (Hager Group)

Company Description:

Hager Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług w branży elektroinstalacyjnej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

 

W trosce o dobre standardy produkcji oraz rozwój oferowanych produktów, Hager Group polega na zespole doświadczonych profesjonalistów. Marka Hager stanowi główny filar działalności firmy i obejmuje szerokie spektrum produktów; od rozdziału energii, poprzez systemy prowadzenia przewodów, po automatykę budynku i osprzęt eletroinstalacyjny. Inne marki Grupy Hager to: Berker, Daitem i Diagral oraz Efen i Elcom. Dzięki takiej strukturze firma łączy umiejętności potrzebne do rozwijania innowacyjnych produktów, systemów i usług wymaganych przy kompleksowej obsłudze inwestycji.

 

Wraz z klientami branży przemysłowej i handlu elektroinstalacyjnego, Hager Group pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak elektromobilność, AAL (Ambient Assisted Living czyli nowoczesne technologie automatyki budynku w służbie osobom starszym), systemy energooszczędne dla domów, które zapewniają wysoki komfort przy niskim zużyciu energii. Łącznikiem dla tych technologii jest rozdzielnica, produkt na którym oparty jest rozwój firmy.

 

Firma założona została w 1995 roku przez rodzinę Hager (Hermanna Hagera, Dr. Oswalda Hagera oraz ich ojca Petera Hagera) i do dziś stanowi niezależną firmę, która należy do członków rodziny Hager i jest przez nich zarządzana. Głowna siedziba firmy mieści się w Blieskastel w Niemczech. Organizacja przedsiębiorstwa według standardów Spółki Europejskiej (Societas Europaea, SE) podkreśla zarówno jej zróżnicowanie kulturowe, jak i europejskie korzenie. Hager Group jest jednak ogólnoświatowym przedsięwzięciem biznesowym: 11 400 pracowników generuje obrót wynoszący około 1,7 mld euro (2014). Wyroby i rozwiązania tworzymy w 23 zakładach produkcyjnych na całym świecie, a w 95 krajach konsumenci darzą je swoim zaufaniem.

 

Wiecej informacji na www.hagergroup.com oraz na https://www.youtube.com/user/hagergroup