LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Sp.k.

Company Description:

Firma Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Sp.K. jest przedsiębiorstwem rodzinnym powstałym w 2007 roku we Wrocławiu. Z firmą Vaillant współpracowaliśmy już wiele lat wcześniej, a zdobyte przez ten czas doświadczenie zaowocowało przyznaniem nam statusu Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant i Saunier Duval. Świadczy to o dużym zaufaniu, którym obdarzyła nas firma Vaillant – jeden z liderów branży grzewczej w Europie i na świecie.

Obszarem naszej działalności jest nie tylko Wrocław, ale także województwa dolnośląskie oraz opolskie. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy szereg różnorodnych realizacji zarówno w obiektach prywatnych jak i komercyjnych na terenieWrocławia, Opola oraz ich szerokich okolic.
Praktycznie codziennie docieramy do klientów w takich miastach jak Wrocław, Opole, Legnica, Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubin, Brzeg, Oława, Białystok, Strzelin, Dzierżoniów, Nysa, Ząbkowice Śląskie, Świdnica, Wałbrzych, Oleśnica.

Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze, serwisie oraz obsłudze urządzeń marek Vaillant i Saunier Duval. Jako Regionalny Koordynator Serwisu Vaillant Saunier Duval zobligowani jesteśmy do zachowania najwyższych standardów obsługi Klienta. Tytuł ten zobowiązuje nas również do stałego podnoszenia naszych kwalifikacji poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę Vaillant.

Zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych w ośrodkach szkoleniowych Grupy Vaillant serwisantów, a wyznacznikiem efektywności naszych działań jest zadowolenie Klienta.

Zapraszamy do współpracy!