LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Jestem HR Business Partnerem oraz certyfikowanym coachem kariery. Swoje  ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam wspierając politykę personalną w firmach Fortune 500 zarówno w Polsce, jak i UK.

Pracując jako HR Lead w CBRE (wcześniej Johnson Controls GWS), byłam odpowiedzialna za dział HR w Polsce i Ukrainie, wprowadziłam szereg rozwiązań wspierających biznes i rozwój pracowników w Polsce. Byłam ekspertem merytorycznym podczas wdrażania programów wspierajcych rekrutację w krajach Europy Wschodniej. 

Moje szczególne zainteresowanie to Work- Life Balance i praca w zgodzie z sobą przy maksymalnym wykorzystaniu swojego potencjału.

 

Co mnie wyróżnia: 

- Doświadczenie w biznesie po stronie pracodawcy

- Doświadczenie rekrutera doradztwa personalnego /direct search, candidate sourcing/

- Perspektywa kandydata / kreowanie planów kariery, pokonywanie ograniczeń/ 

 

Moje wykształcenie:

Msc Business and Human Resource Management z Oxford Brookes University, który jest akredytowany przez CIPD, międzynarodową organizację skupiającą praktyków HR na całym świecie oraz AMBA,


Magister zarządzania zasobami ludzkimi -  Akademii Finansów i Biznesu Vistula,


Licencjata Polityki Społecznej uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim


Ukończyłam liczne szkolenia z profesjonalnego coachingu, w tym także Career College w Kanadzie, rekrutacji i selekcji pracowników, wypalenia zawodowego, prawa pracy, mindfulness.

Mam certyfikat trenera-szkoleniowca, coacha kariery, doradcy zawodowego.

 

https://www.facebook.com/wsparciecoacha/

https://www.instagram.com/wsparcie_coacha_kariery/