LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Współpracuję i wspieram managerów oraz działy personalne we wdrażaniu lub optymalizacji procesów HR. Dostarczając wiedzę sprawiam, że trudności z jakimi mierzą się organizacje, stają się dla nich wyzwaniami do rozwiązania. Specjalizuję się w rekrutacji specjalistów i managerów z różnorodnych branż. Direct Search jest moim podstawowym narzędziem pracy. Realizowałam projekty HR zarówno po stronie wewnętrznego działu personalnego jak i agencji rekrutacyjnej, co pomaga mi zrozumieć każdą ze stron procesu. Korzystając z doświadczenia związanego z adaptacją nowych pracowników, wspieram i pokazuję, w jaki sposób wdrożyć pracownika, aby pozostał z nami jak najdłużej. Jestem Ekspertem HR z 15 letnim doświadczeniem w pracy z managerami, obszarem HR i zespołami. Posiadam kompetencje w zakresie doradztwa HR, zarządzania zespołami, psychologii oraz coachingu kariery.
Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Krakowie o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz roczne szkolenie: Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Interesuje mnie człowiek i jego rozwój na wielu płaszczyznach, dlatego też zawód, który wykonuję sprawia mi ogromną satysfakcję. W relacjach z ludźmi cenię sobie bezpośrednią komunikację.
Jestem przekonana, że jest ona istotnym elementem owocnej współpracy i do takiej współpracy ZAPRASZAM.