Wybrana oferta już wygasła

technik eventowy

  • Wrocław, Polska
Money

2 500 - 3 500
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Media, dziennikarstwo, rozrywka, kultura
Poznaj Flexvision
Obszar działania firmy Flexvision: oprawa multimedialna imprez masowych oraz wdrożenia stałe systemów audiowizualnych. Jesteśmy zespołem pasjonatów multimediów i możliwości wykorzystania technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku . Rozumiemy rolę skutecznej i atrakcyjnej komunikacji z otoczeniem. Stosujemy nowatorskie rozwiązania wspierające osiągnięcie celów ekonomicznych, społecznych i kulturalnych. Wspieramy komunikację inspirującą i oddziaływującą na emocje odbiorców.
Opis stanowiska

Szukamy osoby na stanowisko technik/serwisant. Doświadczenie nie jest wymagane choć będzie dodatkowym atutem. Ważniejsze jest żebyś interesował się eventami, elektroniką czy lutowaniem. Jeśli czegoś nie będziesz umaił – sami Cię nauczymy. Niezbędne prawo jazdy kat. B. Firma zajmuję się stałymi montażami ekranów LED, montażami AV, oraz techniczną obsługą konferencji, koncertów, festiwali. Praca często poza Wrocławiem, także poza granicami kraju. Dla zainteresowanych tym czym się zajmujemy dołączam link: flexvision.pl. Myślę że nie ma co się więcej rozpisywać jesteś zainteresowany napisz, na pewno się odezwiemy. Oferujemy podstawę w wysokości 2500-3500 netto. Aplikacje proszę przesyłać pod adres [email protected] za dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Wymagamy

prawo jazdy kat. B

Oferujemy

ciekawą pracę