Wybrana oferta już wygasła

Kreatywny specjalista do spraw Sprzedaży

Money

1 800 - 4 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Sprzedaż, handel, franczyza
Poznaj CrossPect Polska
CrossPect Polska to agencja reklamowa o szwedzkich korzeniach, zbudowana na trzech filarach: szwedzkiej jakości, kreatywności i unikalnym skandynawskim designie. Na szwedzkim rynku od 2003 roku mieliśmy szansę pracować z największymi markami, takimi jak: Volvo, Husqvarna, Scandia, Tetra Pak, Camel, Paramount Pictures i wieloma innymi, także mniejszymi firmami. Na polskim rynku specjalizujemy się w Cross Marketingu, czyli promocji krzyżowej, która przynosi naszym Klientom znakomite korzyści przy rozsądnym poziomie inwestycji.
Opis stanowiska

Jeśli:

* masz doświadczenie w sprzedaży minimum 3 lata
* lubisz i potrafisz sprzedawać,
* jesteś pozytywną, uśmiechniętą i samodzielną osobą,
* lubisz szkolić się regularnie i rozwiać swoje umiejętności w zakresie sprzedaży oraz komunikacji
* i być może chcesz również raz w tygodniu trenować z nami Jogę w pracy.

Zakres obowiązków:

- analiza rynku oraz planowanie sprzedaży
- pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywna sprzedaż poprzez osobisty oraz telefoniczny kontakt z klientem
- bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagamy

- minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży
- zainteresowanie reklamą i marketingiem
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
- wykształcenie min. średnie
- rozwinięte umiejętności sprzedażowe
- udokumentowane sukcesy sprzedażowe
- konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
- bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe
- szkolenia
- umowę o pracę