Wybrana oferta już wygasła

Account Manager

  • wrocław, Polska
  • Aplikowało 9 osób
Money

2 500 - 3 500
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Marketing, reklama, promocja i PR
Poznaj IN PLUS GROUP sp. z o.o.
Jedna z najstarszych butikowych Agencji PR we wrocławiu. Trwamy, kreujemy, nadajemy sens i ton. Bo całość to więcej niż suma składników.
Opis stanowiska

Szukamy osoby, która jest w stanie:

  • koordynować i prowadzić projekty
  • budować i rozwijać prawidłowe relacje z Klientem
  • dbać o należytą realizację zadań i projektów
  • brać czynny udział w planowaniu działań i kampanii
  • zrozumieć potrzeby Klienta
  • mimo trudności, zaskakiwać pomysłami
  • negocjować i być asertywnym
  • wykrzesać z siebie wręcz niespożyte pokłady energii
  • cieszyć się z osiąganych sukcesów

Wymagamy

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu
  • samodzielne zarządzanie projektami
  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji
  • kreatywność
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji

Poczucie humoru (prawie) obowiązkowe :)

Oferujemy

GWARANTOWANE:

  • praca w profesjonalnym zespole doświadczonej Agencji PR
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • przyjazna atmosfera pracy