Wybrana oferta już wygasła

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych – FORD

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 11 osób

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Motoryzacja
Poznaj Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.
Dom Samochodowy Germaz to firma z 25- letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy Autoryzowany Dealerem marek : Ford , Suzuki , Mitsubishi oraz jedynym na Dolnym śląsku salonem FORD STORE – oferujący pełną gamę samochodów Ford min : Mustang , Edge. . Dynamiczny rozwój Firmy oraz pracowników pozwolił na sprzedaż ponad 15 100 samochodów . W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
  • Obsługa klientów w oparciu o standardy wewnętrzne oraz standardy importera
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Prezentacja samochodów,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.
Wymagamy
  • Min. wykształcenie średnie,
  • Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów,
  • Operatywność i skuteczność w działaniu,
  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
  • Znajomości branży motoryzacyjnej - będzie dodatkowym atutem,
  • Oczekujemy umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • Wysoki poziomu obsługi klienta,
  • Umiejętności interpersonalnych,
  • Wymagane prawo jazdy kategorii B,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)