Wybrana oferta już wygasła

Specjalista ds. sprzedaży reklamy multimedialnej

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 3 osób
Money

4 000 - 10 000
PLN netto / miesiąc

Inna, Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Umowa o pracę
Asset 3

Sprzedaż, handel, franczyza
Poznaj PROFESJA CAZ
Firma PROFESJA powstała w 2010r. Początkowo zajmowała się tylko projektami unijnymi w obszarze aktywizacji zawodowej osób młodych, bezrobotnych, niepełnosprawnych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym. Aktualnie rekrutujemy na różne stanowiska na terenie Polski i Niemiec. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Pomagamy ludziom odnajdywać swoje zawodowe talenty, powołanie (potencjał) i wspieramy w transformacji. Jeśli szukasz pracy, a cenisz sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście – zgłoś się do nas!
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8838. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY reklamy multimedialnej

Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

BusWiFi to interaktywna telewizja dla pasażerów komunikacji publicznej. Nowoczesne nośniki digital signage w pojazdach emitują treści uprzyjemniające podróż, czyli między innymi wiadomości, ciekawostki, pogodę, reklamy oraz komunikaty od przewoźnika i dynamiczną informację pasażerską. Firma BusWiFi jest twórcą ramówki telewizyjnej, a jednoczenie producentem ekranów Full HD.

Wymagamy

Jeśli….

  • posiadasz wewnętrzny drive, energię i otwartość na nowe doświadczenia,
  • lubisz rywalizację, ciągle chcesz więcej, bo ciągle Ci mało,
  • nawiązywanie kontaktu z klientem to coś co daje Ci satysfakcję,
  • chcesz pracować nad rozwojem i doskonalić swój warsztat.

A poza tym…

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,
  • możesz pochwalić się osiągniętymi wynikami i odbytymi szkoleniami.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Oferujemy

Zarobki:

  • dajemy Ci jasny i motywujący system prowizyjny,
  • przeciętny doradca w naszej firmie zarabia 60-80 tyś zł netto rocznie,
  • jeżeli jesteś dobry, zakładamy że zarobisz 100-150 tyś zł netto rocznie,
  • jeżeli jesteś wybitny, w zasięgu masz zarobki nieograniczone.

Co dostaniesz:

  • komplet wiedzy teoretycznej i praktycznej w formie szkoleń stacjonarnych i terenowych,
  • wspaniałą atmosferę, zgrany zespół oraz wsparcie najlepszych,
  • przekonując nas do swoich umiejętności - możesz otworzyć sobie drogę do rozwoju jako manager,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV a pośrednictwem niniejszego serwisu. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).