LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

Columb Technologies S.A. / Taxxo

Company Description:

Columb Technologies S.A. to innowacyjna spółka technologiczna. Działamy w dwóch obszarach:

  • Business Intelligence/Big data - zaklinamy dane w informacje biznesowe. Robimy to w sposób wyjątkowy - budując wiedzę oraz rozwijając własne unikalne technologie. Specjalizujemy się w integracji danych i systemów z wykorzystaniem technologii Microsoft. Realizujemy najbardziej złożone projekty integracyjne i rozwiązania do analizy i controllingu dla dużych przedsiębiorstw różnych branż w Polsce i za granicą.

 

  • Taxxo - tworzymy nową jakość usług księgowych w Polsce dzięki największej sieci niezależnych biur rachunkowych oraz najlepszej platformie on-line dla spółek. Platforma Taxxo to unikalny w skali kraju projekt, który łączy w sobie tworzenie systemu cloud computing z integracją danych z różnych systemów księgowych. Platforma Taxxo obsługuje obecnie ponad 80 biur rachunkowych, ponad 13.000 klientów, działa w 4 językach i łączy się z ponad 130 różnymi systemami. Zobacz więcej na http://www.taxxo.pl

 

Szukamy osób nieprzeciętnych, dla których ważna jest partnerska współpraca w małym zwinnym zespole, duży wpływ na to co się robi, poczucie satysfakcji i docenienia z własnej pracy. Nasz zespół to kilkanaście osób i nie planujemy rozwijać go do poziomu korporacji. Zdecydowanie cenimy sobie prostą bezpośrednią komunikację, twórcze rozwiązywanie problemów oraz zwiększanie efektywności przez sprytne i niekonwencjonalne podejście do wszystkich spraw.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą, współpracą lub porozmawianiem o biznesie – zapraszam na dobrą włoską kawę – Małgorzata Latuszek, Prezes Zarządu