LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Jestem profesjonalistką związaną z HR i rekrutacją od czasu studiów. W świat rekrutacji weszłam w 2014 roku, gdzie początkowo pracowałam w agencjach doradztwa personalnego, a następnie miałam możliwość zasilić wewnętrzne działy HR w branży lotniczej i produkcyjnej.

Rekrutacja to moja największa pasja. Rekrutując jednocześnie odpowiadam za budowanie wizerunku pracodawcy, a do procesów podchodzę indywidualnie i zawsze z innym świeżym pomysłem. Jako profesjonalista posiadam odpowiednie narzędzia i wymagane doświadczenie, które pomoże zaspokoić rekrutacyjne potrzeby każdego Klienta. Stawiam przede wszystkim na relacyjność zarówno w kontakcie z Klientem, ale również z Kandydatami.

Moim priorytetem jest zapewnienie Klientom najlepszych specjalistów na rynku pacy, a Kandydatom dotarcie do najciekawszych ofert na terenie całej Polski.

Posiadam wiedzę i doświadczenie, aby móc sprostać Twoim potrzebom i wymaganiom. Stawiam pytania, które mają na celu dotarcie do idealnego kandydata. W sposób profesjonalny zajmę się Twoją rekrutacją.

Mogę Ci zaoferować więcej niż tylko znalezienie kandydata, który będzie spełniał wskazane wymagania, ale jednocześnie zobowiązuje się do budowania wizerunku Twojej firmy. Co to znaczy? Moim celem jest dogłębne poszerzenie wiedzy na temat Twojej działalności, aby osoba przeze mnie zrekrutowana pasowała do Twojej organizacji. Z ogromną przyjemnością zorganizuję z Tobą spotkanie lub telekonferencję, która będzie miała na celu omówienie Twoich potrzeb.

Moje doświadczenie zdobyte w różnych organizacjach pozwala na pozyskanie najlepszych pracowników na każdym szczeblu.