LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Od blisko sześciu lat jestem zawodowo związana z branżą rekrutacyjną. Swoje doświadczenia wynoszę z pracy w strukturach agencji personalnych jak również w wewnętrznych działach HR. Posiadam wykształcenie kierunkowe – tytuł magistra o specjalności doradztwo zawodowe i personalne.

Uwielbiam kontakt z ludźmi i pracę dla nich i z nimi. Czerpię osobistą i zawodową satysfakcję z efektywnie przeprowadzonego i z sukcesem zakończonego każdego procesu rekrutacyjnego. Z jednakowym zaangażowaniem podejmuję się kolejnych wyzwań i nigdy się nie poddaję. Nie obiecuję jednak gruszek na wierzbie, na każdym etapie dostarczam rzetelnych informacji o przebiegu procesu i jego możliwościach. Korzystam z najnowszych narzędzi i metod rekrutacyjnych, jednak swoje sukcesy upatruje w moim „know-how” oraz często bagatelizowanej intuicji, która w moim przekonaniu, jest jednym z niezawodnych narzędzi.