LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Jestem Specjalistką ds. rekrutacji, wyspecjalizowaną w branży IT. Moje zainteresowanie tematyką human resources pojawiło się już w czasie studiów, w trakcie których miałam przyjemność zapoznać się z wieloma zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą tematyką zasobów ludzkich. Od ponad dwóch lat zajmuję się zawodowo headhuntingiem. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijam w agencji personalnej, w której odpowiedzialna jestem za szeroki zakres działań w obszarze rekrutacji 360°.

Praca rekrutera jest tym, w czym całkowicie się odnajduję i z czego czerpię prawdziwą satysfakcję. Każdy projekt traktuję jak wyzwanie, któremu oddaję się z prawdziwym zaangażowaniem. Poświęcam dużo czasu, aby móc dokładnie poznać kulturę przedsiębiorstwa klienta, jego strategię i konkurencję. Nieustannie dążę do jak najwyższego profesjonalizmu wykonanej pracy oraz rozwijania umiejętności w zakresie oceny potrzeb klienta, koncentrując się także na innowacyjnym podejściu do prowadzonych poszukiwań. Podejmowanie wyzwania, jakim jest znalezienie pracownika o idealnych kompetencjach specjalistyczno-technicznych pozwala mi na stały rozwój i wdrażanie własnych pomysłów, a co za tym idzie- daje poczucie docenienia i radości z wykonywanej pracy.