LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Jestem doświadczoną rekruterką, wyspecjalizowaną w branży IT. Moje zainteresowanie tematyką human resources pojawiło się już w czasie studiów, podczas których miałam przyjemność zapoznać się z wieloma zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą tematyką zasobów ludzkich. Od ponad ośmiu lat zajmuję się zawodowo headhuntingiem, mam doświadczenie na stanowiskach z obszaru IT recruitment oraz recruitment management. Swoje kompetencje rozwijam obecnie jako freelancer, mocno ukierunkowany na zdalny model współpracy, nieustannie pogłębiający umiejętności w obszarze rekrutacji 360°.

Praca rekrutera jest tym, w czym całkowicie się odnajduję i z czego czerpię satysfakcję zawodową. Każdy projekt traktuję jak wyzwanie, któremu oddaję się z prawdziwym zaangażowaniem. Dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z kulturą przedsiębiorstwa klienta, jego strategią oraz konkurencją. Ciągle dążę do jak najwyższego profesjonalizmu wykonanej pracy i rozwijania swoich umiejętności związanych z oceną potrzeb klienta, pamiętając o nieszablonowym podejściu do prowadzonych poszukiwań. Poprzez naukę programowania (Java) poszerzam swoje umiejętności, pozwalające mi być merytorycznym partnerem do rozmów dla kandydatów. Podejmowanie wyzwania, jakim jest znalezienie pracownika o idealnych kompetencjach specjalistyczno-technicznych pozwala mi na stały rozwój i wdrażanie własnych pomysłów, a co za tym idzie – daje poczucie docenienia i radości z wykonywanej pracy.