LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

About me

Jestem doświadczoną rekruterką, wyspecjalizowaną w branży IT. Moje zainteresowanie tematyką human resources pojawiło się już w czasie studiów, w trakcie których miałam przyjemność zapoznać się z wieloma zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą tematyką zasobów ludzkich. Od prawie czterech lat zajmuję się zawodowo headhuntingiem. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijam w agencji personalnej, w której odpowiedzialna jestem za szeroki zakres działań w obszarze rekrutacji 360°.

Praca rekrutera jest tym, w czym całkowicie się odnajduję i z czego czerpię satysfakcję zawodową. Każdy projekt traktuję jak wyzwanie, któremu oddaję się z prawdziwym zaangażowaniem. Dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z kulturą przedsiębiorstwa klienta, jego strategią oraz konkurencją. Ciągle dążę do jak najwyższego profesjonalizmu wykonanej pracy i rozwijania swoich umiejętności związanych z oceną potrzeb klienta, pamiętając o nieszablonowym podejściu do prowadzonych poszukiwań. Podejmowanie wyzwania, jakim jest znalezienie pracownika o idealnych kompetencjach specjalistyczno-technicznych pozwala mi na stały rozwój i wdrażanie własnych pomysłów, a co za tym idzie- daje poczucie docenienia i radości z wykonywanej pracy.