Wybrana oferta już wygasła

Event Manager

  • Wrocław, Polska
  • Aplikowało 92 osób
  • Numer referencyjny: 01/event/flexvision
Money

3 000 - 10 000
PLN brutto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o pracę
Asset 3

Media, dziennikarstwo, rozrywka, kultura
Poznaj Flexvision
Obszar działania firmy Flexvision: oprawa multimedialna imprez masowych oraz wdrożenia stałe systemów audiowizualnych. Jesteśmy zespołem pasjonatów multimediów i możliwości wykorzystania technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku . Rozumiemy rolę skutecznej i atrakcyjnej komunikacji z otoczeniem. Stosujemy nowatorskie rozwiązania wspierające osiągnięcie celów ekonomicznych, społecznych i kulturalnych. Wspieramy komunikację inspirującą i oddziaływującą na emocje odbiorców.
Opis stanowiska

Event Manager - osoba piastująca stanowisko odpowiedzialna jest za pozyskiwanie Klientów, opiekę na nimi oraz realizację usług z zakresu organizacji imprez masowych, tzw. eventów.

Doświadczenie i kontakty w branży eventowej ( typu koncerty, Dni Miasta, wydarzenie sportowe, spotkania integracyjne, imprezy targowe itp).

Kreatywność, energia, gotowość do pracy podczas weekendów.

Oferujemy

Laptop, telefon, korzystanie z  samochodu służbowego.

Sprzęt AV  niezbędny do realizacji oprawy wizualnej (telebimy, kamery, drony, urządzenia multimedialne)

Doświadczony zespół techniczny

Parterów zapewniających usługi/sprzęt uzupełniające (sceny, zabudowy, oświetlenia itp)