Wybrana oferta już wygasła

Programista JS

  • KRAKÓW, Polska
  • Aplikowało 7 osób
Money

5 000 - 8 000
PLN netto / miesiąc

Asset 4

Kontrakt, Umowa o dzieło
Asset 3

Informatyka - programowanie
Opis stanowiska

Praca w istniejącym zespole – PM, analityk, 2 testerów, 3 developerów + osoby w zespole od klienta – branża Bankowa. Zakres odpowiedzialności to przede wszystkim praca nad interfejsem dużego i ciekawego systemu, w podejściu RWD. Praca w metodologii Scrum.

  • możliwie dobra znajomość możliwie dużego podzbioru następującej listy: webcomponents, litelement, polymer, es6+, bootstrap, backbone,
  • otrzaskanie z tematami RWD,
  • opcjonalnie: umiejętność programowania w PHP lub Java,
  • opcjonalnie: node.js,
  • opcjonalnie: znajomość oraz frameworków do pisania testów jednostkowych (JS),
  • Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego

Oferujemy
  • wynagrodzenie na poziomie 5-8 tys netto B2B/umowa o dzieło,
  • elastyczne godziny pracy,
  • Multisport, prywatne pakiety medyczne, premie projektowe i okolicznościowe.