Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację
Wybrana oferta już wygasła

developer, programista php, ze znajomością mysql, chętnie z doświadczeniem w e-commerce

  • Warszawa, Polska
  • Aplikowało 14 osób
Money

3 000 - 90 000
PLN brutto / miesiąc
Asset 5

Tymczasowa, Dodatkowa, Stała
Asset 4

Kontrakt
Asset 3

Informatyka - programowanie
Poznaj Abis sp. z o.o.
Spółka Abis oferuje zaopatrzenie biur. Platforma abis.pl pozwala szybko, skutecznie i oszczędnie rozwiązywać wszystkie kwestie zakupowe w nowoczesnym biurze.
Opis stanowiska

developer

Wymagamy

znajomość programowania php

Oferujemy

Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,  wymagającą samodzielności i umiejętności samokształcenia  Możliwość  rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).