Wybrana oferta już wygasła

Ekspert SAP MM/PP

  • Toruń, Polska
  • Numer referencyjny: 2017/SAP
Money

6 000 - 9 000
PLN brutto / miesiąc

Asset 4

Umowa o pracę
Asset 3

Informatyka - administracja
Poznaj Frauenthal Automotive Toruń sp. z o.o.
Czy wiesz, że co druga ciężarówka w Europie posiada nasze strzemiona do resorów? Frauenthal Automotive Toruń jest europejskim liderem jakościowym i ilościowym w produkcji strzemion do mocowania resorów w pojazdach ciężkich. Podobną pozycję chcemy osiągnąć w innych produktach o podobnej technologii wytwarzania.
Opis stanowiska

Co będziesz robił/a? Od raz będziesz:

  • Brać udział we wdrożeniu systemu SAP w zakładzie w Toruniu,
  • Analizować i projektować system planowania produkcji zgodnie z wymaganiami spółki i standardami branży automotive;
  • Współpracować z konsultantami zewnętrznymi i użytkownikami kluczowymi podczas i po wdrażaniu modułu MM i PP;
  • Przeprowadzać analizę Gap względem wymagań biznesu oraz wdrażać usprawnienia w tych obszarach;
  • Projektować i wdrażać system MES po zakończonym sukcesem wdrożeniu systemu SAP.

 Za 2 -3 lata będziesz:

  • Analizować środowisko SAP w spółkach siostrzanych (Czechy, Niemcy);
  • Ekspertem w Grupie Frauenthal Automotive w zakresie modułów MM i PP;
  • Optymalizować systemy SAP zainstalowane w spółkach Grupy;
  • Przygotowywać plan migracji do SAP HANA;
  • Liderem międzynarodowego projektu migracji modułów PP i MM z obecnego środowiska SAP do SAP HANA.
Wymagamy

Czego potrzebujesz, żeby robić to dobrze?

  • Min. 3 lata doświadczenia we wdrożeniach systemów SAP zdobyte w firmie konsultingowej lub w dziale IT/SAP firmy produkcyjnej;
  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego w zakresie planowania produkcji lub gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej;
  • Bardzo dobrej znajomości angielskiego - min. B2 (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Gotowości do podróży służbowych;
  • Nastawienia na szukanie rozwiązań i wsparcie dla klientów wewnętrznych.
Oferujemy
  • Stabilną pracę w atmosferze współpracy, z kolegami z zespołu IT oraz zespołem użytkowników kluczowych SAP w zakładzie w Toruniu oraz pozostałych zakładach grupy;
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów wspierających rozwój firm z grupy Frauenthal Automotive;
  • Przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów i innowacji;
  • Okazję do rozwoju zawodowego w kierunku eksperta SAP i lidera projektów międzynarodowych;
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy oraz benefity pozapłacowe tj.: pakiet medyczny, karta Multisport i inne.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ulicy Na Zapleczu 25 w zakresie obecnego jak i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zostałem poinformowany o prawie wglądu, zmianie czy usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne acz konieczne do rozpatrzenia cv.”