Plaftorma LepszaPraca.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę.

Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację

mfind IT Sp. z o.o.

Opis firmy:

Tworzymy porównywarkę ubezpieczeniową, która staje się liderem w branży. Jesteśmy platformą, na której każdy może kupić polisę. Dla siebie lub bliskich. Zawsze w rozsądnej cenie. Szybko i sprawnie.

Dbamy o każdego kierowcę, właściciela mieszkania, turystę, mikroprzedsiębiorcę planującego zakup pakietu medycznego. Jesteśmy agentami online i jesteśmy tam gdzie są nasi klienci – na forach, grupach dyskusyjnych, portalach społecznościowych, w wyszukiwarkach – zawsze dostarczając im cennych, wartościowych wskazówek. Na każdym etapie kiedy nasi klienci potrzebują pomocy w zakresie ubezpieczeń - mogą na nas liczyć.

Od stycznia 2015 ponad 50 000 kierowców dokonało kalkulacji składek na mfind.pl. Z miesiąca na miesiąc powyższa liczba wzrasta niezwykle dynamicznie. Budujemy też kolejne produkty. Ciągle zmieniamy skostniałą branżę ubezpieczeniową. Dlatego poszukujemy kolejnych osób do 20-to osobowego zespołu.