Plaftorma LepszaPraca.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę.

Wpisz nazwę poszukiwanego stanowiska i/lub jego lokalizację

Formel D Polska Sp. z o.o.

Opis firmy:

Formel D to wiodący dostawca usług, działający w obszarze kontroli jakości przemysłu motoryzacyjnego. Zapewnia producentom samochodów oraz dostawcom części, zlokalizowanym na całym świecie, najwyższą jakość produktów i procesów.

Nasze koncepcje i indywidualne rozwiązania zapewniają bezbłędne zaopatrzenie w części procesów produkcyjnych. Kontrolujemy w sposób kompletny procesy zapewniające jakość, niezbędne dla rozwoju dostawcy, wykonujemy testy manualne i przeróbki podzespołów oraz pojazdów, jesteśmy także partnerem na potrzeby szybkich napraw i modernizacji procesów.

Aby utrzymać odpowiednią jakość i niezawodność, testujemy całe pojazdy, ich układy i komponenty na etapie wdrażania produkcji. Przygotowujemy dokumentację techniczną i optymalizujemy usługi posprzedażowe. Zapewniamy wdrażanie oraz przestrzeganie standardów jakościowych w procesach dealerskich i serwisowych oraz zmniejszamy koszty gwarancyjne.

Formel D zostało założone w 1993 roku w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Dziś zatrudniamy ponad 5500 osób z 45 krajów w ponad 80 siedzibach w 19 krajach.