LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

Expansio

Company Description:

Expansio powstało jako firma, która angażuje się w innowacyjne projekty informatyczne. Rozwijamy zarówno własne produkty startupowe, jak i oferujemy usługi programistyczne dla naszych klientów. 

Nasza praca była wielokrotnie nagradzana. Braliśmy udział w akceleratorach dla startupów (np. Google Launchpad Startszwajcarski KickstartStartupSpark), byliśmy wielokrotnie wyróżniani (np. zostaliśmy wybrani jako 1 z 10 najlepszych startupów na konferencji South Summit w Madrycie, wygraliśmy konkurs Edulab zdobywając możliwość inwestycji 1 000 000 zł w firmę, zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Mikroprzedsiębiorca roku 2019), prezentowaliśmy się na całym świecie, łącznie z Afryką (Rwanda i RPA), otrzymaliśmy grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w kwocie ponad 2 000 000 zł.

Współpracujemy ze znanymi markami. Zbudowaliśmy aplikacje mobilne dla tysięcy użytkowników. Wdrożyliśmy grę mobilną w VW Poznań, aplikację mobilną do komunikacji dla ponad 10 000 pracowników, beacony monitorujące przebieg procesu produkcyjnego w Wielton, chatbota do nauki programowania z wykorzystaniem IoT, a obecnie tworzymy np. mobilne narzędzie edukacyjne dla Ericsson. Rozwijamy także projekt z zakresu uczenia maszynowego.

Tu zobaczysz opinie o nas w serwisie Clutch: https://clutch.co/profile/expansio 

Założycielem Expansio jest Mateusz Jarus, założyciel trzech startupów. Przez wiele lat pracował jako programista i naukowiec, publikując artykuły naukowe z zakresu Green ICT. Brał udział w programie TOP 500 Innovators na Uniwersytecie Cambridge, gdzie zdobywał wiedzę z zakresu budowy startupów i komercjalizacji nauki. To zachęciło go do zaangażowania się w działalność biznesową.