LepszaPraca.pl uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. By staying here, you agree with it.

Enter the name of the sought position and/or its location

www.Katalog-ABC.pl

Company Description:

Katalog-ABC.pl to nowe miejsce spotkań klientów i firm. Portal, który pomoże uniknąć błądzenia w wirtualnym labiryncie nieaktualnych informacji. Działa w prosty i intuicyjny sposób, uczciwie i profesjonalnie.

Portal internetowy Katalog-ABC.pl stworzony został przez klientów niezadowolonych z jakości oraz sposobu działania konkurencyjnych portali internetowych oraz katalogów firm. Naszym celem było stwo rzenie platformy reklamowej, która w najprostszy sposób pomoże klientowi w znalezieniu firmy oferującej usługi lub produkty jakich szuka, a firmom dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych klientów, a nie do przypadkowych odbiorców. Stworzyliśmy miejsce, gdzie w prosty sposób znajdziesz potrzebne kontakty, pomocne w rozwiązywaniu codziennych problemów .

Mocną stroną katalogu jest jego przejrzystość i łatwość w obsłudze. Znalezienie szukanej firmy, produktu lub usługi czy założenie profilu własnej firmy zajmuje w praktyce kilka minut. W Internecie można znaleźć informacje o firmach, z których duża część zawiera nieaktualne dane kontaktowe, stare adresy lub po prostu zakończyła działalność. Katalog-ABC to wyłącznie istniejące i aktywnie działające firmy, zweryfikowane zdjęcia, dane. Omijasz reklamy i w prosty sposób za pomocą kilku kliknięć znajdujesz to, czego potrzebujesz - usługę, firmę lub produkt.